/ LED Indication - Discrete / LT E6SG-AABA-45-1-30-R18-Z
minImg
LT E6SG-AABA-45-1-30-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
LT E6SG-AABA-45-1-30-R18-Z
제조업체:
ams-OSRAM USA INC.
패키지:
4-PLCC
설명:
LED POWER TOPLED 4PLCC SMD
사용자 가이드
Wavelength - Dominant 528nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Green
Current - Test 30mA
Millicandela Rating 1680mcd
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Height (Max) 2.00mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 4-PLCC
Series Power TOPLED®
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 4-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.8V
Features -
Wavelength - Peak 520nm
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.40mm Dia