Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1081IN#PBF
제조업체:
패키지:
16-PDIP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.576
$9.576
10
$8.6545
$86.545
25
$8.25208
$206.302
100
$7.16509
$716.509
250
$6.843078
$1710.7695
500
$6.239277
$3119.6385
1000
$5.434209
$5434.209
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | 250KBd |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | LT1081 |