Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1107IS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC REG BUCK BST ADJ 1.5A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.949
$8.949
10
$8.0864
$80.864
25
$7.7102
$192.755
100
$6.69465
$669.465
250
$6.393804
$1598.451
500
$5.829618
$2914.809
1000
$5.077418
$5077.418
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.5A (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Buck, Boost |
| Voltage - Output (Max) | 50V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 63kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1107 |