Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1121AHVIS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR POS ADJ 150MA 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3695
$8.3695
10
$7.562
$75.62
25
$7.21012
$180.253
100
$6.260405
$626.0405
250
$5.979072
$1494.768
500
$5.45148
$2725.74
1000
$4.748072
$4748.072
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 50 µA |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| PSRR | 58dB (120Hz) |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 150mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Supply (Max) | 14 mA |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Protection Features | Over Temperature, Reverse Polarity |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.75V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.7V @ 150mA |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1121 |