Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1134AISW#PBF
제조업체:
패키지:
24-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.996
$12.996
10
$11.9472
$119.472
25
$11.45244
$286.311
100
$10.09052
$1009.052
250
$9.595266
$2398.8165
500
$8.976208
$4488.104
1000
$8.233346
$8233.346
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 4/4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 250KBd |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | LT1134 |