Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1178ACN8#PBF
제조업체:
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.3405
$12.3405
10
$11.3392
$113.392
25
$10.86952
$271.738
100
$9.576855
$957.6855
250
$9.106814
$2276.7035
500
$8.519296
$4259.648
1000
$7.814244
$7814.244
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.04V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 85 kHz |
| Current - Supply | 16µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Input Bias | 3 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 80 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | LT1178 |