Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1180ACSW#TRPBF
제조업체:
패키지:
18-SO
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.1795
$8.1795
10
$7.3872
$73.872
25
$7.0433
$176.0825
100
$6.115625
$611.5625
250
$5.840828
$1460.207
500
$5.325434
$2662.717
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Supplier Device Package | 18-SO |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 250KBd |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | LT1180 |