Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1316CMS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC REG BST FLYBCK ADJ 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3695
$8.3695
10
$7.562
$75.62
25
$7.21012
$180.253
100
$6.260405
$626.0405
250
$5.979072
$1494.768
500
$5.45148
$2725.74
1000
$4.748072
$4748.072
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 750mA (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Boost, Flyback |
| Voltage - Output (Max) | 30V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.5V |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.23V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1316 |