Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1374CS8-5#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC REG BUCK SEPIC 5V 4.5A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.723
$11.723
10
$10.77015
$107.7015
25
$10.32422
$258.1055
100
$9.096345
$909.6345
250
$8.649902
$2162.4755
500
$8.091853
$4045.9265
1000
$7.422179
$7422.179
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 25V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 4.5A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, SEPIC |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 5V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1374 |