Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1468ACDD#PBF
제조업체:
패키지:
8-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.792
$10.792
10
$9.747
$97.47
25
$9.29404
$232.351
100
$8.069775
$806.9775
250
$7.707084
$1926.771
500
$7.027074
$3513.537
1000
$6.120346
$6120.346
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 22V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 90 MHz |
| Current - Supply | 3.9mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 22 mA |
| Base Product Number | LT1468 |