Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1491AIS#PBF
제조업체:
패키지:
14-SO
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.1815
$11.1815
10
$10.0966
$100.966
25
$9.6273
$240.6825
100
$8.359335
$835.9335
250
$7.983572
$1995.893
500
$7.279166
$3639.583
1000
$6.33991
$6339.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.06V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Current - Supply | 50µA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 1 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 285 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Base Product Number | LT1491 |