Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1614IMS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC REG MULTI CONFG ADJ 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.12
$9.12
10
$8.23935
$82.3935
25
$7.85612
$196.403
100
$6.821285
$682.1285
250
$6.514758
$1628.6895
500
$5.939913
$2969.9565
1000
$5.173472
$5173.472
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 750mA (Switch) |
| Output Configuration | Negative |
| Topology | Cuk |
| Voltage - Output (Max) | -24V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1V |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -1.24V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1614 |