Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1636CS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.168
$5.168
10
$4.64455
$46.4455
25
$4.39128
$109.782
100
$3.805795
$380.5795
250
$3.610608
$902.652
500
$3.239785
$1619.8925
1000
$2.732352
$2732.352
2500
$2.595732
$6489.33
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.075V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 220 kHz |
| Current - Supply | 50µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 4 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Over-The-Top® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | LT1636 |