Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1671CS8#TRPBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.814
$5.814
10
$5.22595
$52.2595
25
$4.94
$123.5
100
$4.28146
$428.146
250
$4.061934
$1015.4835
500
$3.64477
$1822.385
1000
$3.073896
$3073.896
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 100dB CMRR, 85dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 80ns |
| Output Type | CMOS, Complementary, TTL |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2.5mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.28µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 800µA |
| Base Product Number | LT1671 |