Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1739CFE#PBF
제조업체:
패키지:
20-TSSOP-EP
배치:
-
설명:
IC DRIVER 2/0 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.279
$10.279
10
$9.28815
$92.8815
25
$8.85628
$221.407
100
$7.68987
$768.987
250
$7.344222
$1836.0555
500
$6.696189
$3348.0945
1000
$5.832164
$5832.164
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 5V ~ 12V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | xDSL |
| Base Product Number | LT1739 |