Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1949ES8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC REG BST SEPIC ADJ 1A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.726
$6.726
10
$6.07525
$60.7525
25
$5.7931
$144.8275
100
$5.03006
$503.006
250
$4.80396
$1200.99
500
$4.380108
$2190.054
1000
$3.814924
$3814.924
2500
$3.673631
$9184.0775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.7V |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.7V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1949 |