Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT1961EMS8E#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC REG MULT CONFG ADJ 1.5A 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.5765
$5.5765
10
$5.00745
$50.0745
25
$4.73442
$118.3605
100
$4.103145
$410.3145
250
$3.892682
$973.1705
500
$3.492903
$1746.4515
1000
$2.945817
$2945.817
2500
$2.798529
$6996.3225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 25V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.5A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Output (Max) | 35V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 1.25MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1961 |