Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3001IS5#TRPBF
제조업체:
패키지:
TSOT-23-5
배치:
-
설명:
36VIN 4W NO-OPTO ISO FLYBACK CON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.517
$6.517
10
$5.85485
$58.5485
25
$5.5347
$138.3675
100
$4.796835
$479.6835
250
$4.55088
$1137.72
500
$4.08348
$2041.74
1000
$3.443902
$3443.902
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1.2A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Frequency - Switching | 10kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT3001 |