Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3030MPFE#PBF
제조업체:
패키지:
20-TSSOP-EP
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR POS ADJ 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.501
$20.501
10
$18.90785
$189.0785
25
$18.05798
$451.4495
100
$16.146105
$1614.6105
250
$15.402502
$3850.6255
500
$14.658956
$7329.478
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| PSRR | 60dB ~ 50dB (120Hz ~ 1MHz) |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 250mA, 750mA |
| Number of Regulators | 2 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 19.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Series | - |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.22V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.48V @ 250mA, 0.48V @ 750mA |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT3030 |