Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3484EDCB-0#TRMPBF
제조업체:
패키지:
6-DFN (2x3)
배치:
-
설명:
IC PHOTOFLASH CAP CHARGER 6-DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.3175
$6.3175
10
$5.7038
$57.038
25
$5.43894
$135.9735
100
$4.72245
$472.245
250
$4.51022
$1127.555
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Photoflash Capacitor Charger |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 16V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2x3) |
| Base Product Number | LT3484 |