Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3519IMS#PBF
제조업체:
패키지:
16-MSOP
배치:
-
설명:
IC LED DRV RGLTR PWM 16MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.5405
$8.5405
10
$7.71495
$77.1495
25
$7.35604
$183.901
100
$6.38704
$638.704
250
$6.100026
$1525.0065
500
$5.561775
$2780.8875
1000
$4.844126
$4844.126
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 400kHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 750mA (Switch) |
| Base Product Number | LT3519 |