Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3741EUF#PBF
제조업체:
패키지:
20-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK 20QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.419
$11.419
10
$10.3151
$103.151
25
$9.83554
$245.8885
100
$8.540215
$854.0215
250
$8.156396
$2039.099
500
$7.436714
$3718.357
1000
$6.477138
$6477.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6V ~ 36V |
| Base Product Number | LT3741 |