Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3760EFE#TRPBF
제조업체:
패키지:
28-TSSOP-EP
배치:
-
설명:
IC LED DRVR CTRLR PWM 28TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8205
$10.8205
10
$9.9465
$99.465
25
$9.5342
$238.355
100
$8.40047
$840.047
250
$7.98817
$1997.0425
500
$7.472795
$3736.3975
1000
$6.854364
$6854.364
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 6V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP-EP |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | 6.95V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Base Product Number | LT3760 |