Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3797ELXE#PBF
제조업체:
패키지:
48-LQFP-EP (7x7)
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 48LQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.445
$12.445
10
$11.438
$114.38
25
$10.96338
$274.0845
80
$9.659724
$772.77792
250
$9.185588
$2296.397
500
$8.592978
$4296.489
1000
$7.881836
$7881.836
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Automotive, Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 2.5V |
| Topology | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-LQFP-EP (7x7) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 48-LQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tray |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT3797 |