Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT3954IUHE#PBF
제조업체:
패키지:
36-QFN (5x6)
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER RGLTR PWM 5A 36QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.4475
$11.4475
10
$10.33695
$103.3695
25
$9.85644
$246.411
100
$8.55836
$855.836
250
$8.173686
$2043.4215
500
$7.452465
$3726.2325
1000
$6.490856
$6490.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (5x6) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 36-WFQFN, 28 Leads, Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 40V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 100kHz ~ 1MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 5A (Switch) |
| Base Product Number | LT3954 |