Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT6100HMS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.8735
$4.8735
10
$4.37855
$43.7855
25
$4.13972
$103.493
100
$3.58777
$358.777
250
$3.403736
$850.934
500
$3.054174
$1527.087
1000
$2.575811
$2575.811
2500
$2.44702
$6117.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 150 kHz |
| Slew Rate | 0.05V/µs |
| Current - Supply | 60µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 80 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Base Product Number | LT6100 |