Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT6553CGN#PBF
제조업체:
패키지:
16-SSOP
배치:
-
설명:
IC AMP GENERAL PURPOSE 16SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.3055
$7.3055
10
$6.6006
$66.006
25
$6.29318
$157.3295
100
$5.464305
$546.4305
250
$5.218692
$1304.673
500
$4.758246
$2379.123
1000
$4.14427
$4144.27
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Applications | General Purpose |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 650 MHz |
| Slew Rate | 2500V/µs |
| Current - Supply | 8 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5V ~ 12V, ±2.25V ~ 6V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | LT6553 |