Analog Devices Inc.
제품 번호:
LT8362EDD#TRPBF
제조업체:
패키지:
10-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG BST SEPIC 2A 10DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.871
$5.871
10
$5.2744
$52.744
25
$4.98598
$124.6495
100
$4.32117
$432.117
250
$4.099554
$1024.8885
500
$3.678514
$1839.257
1000
$3.102358
$3102.358
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | - |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 2A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Voltage - Output (Max) | 60V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.8V |
| Function | Step-Up |
| Series | - |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT8362 |