Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1064CJ
제조업체:
패키지:
24-CDIP
배치:
-
설명:
IC FILTER 140KHZ SWITCH 24CDIP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | - |
| Filter Order | 8th |
| Package / Case | 24-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | ±2.37V ~ 8V |
| Number of Filters | 4 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Cutoff or Center | 140kHz |
| Supplier Device Package | 24-CDIP |
| Base Product Number | LTC1064 |