Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1091ACN8#PBF
제조업체:
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
IC DAS/ADC 10BIT 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$36.3945
$36.3945
10
$33.9511
$339.511
25
$32.528
$813.2
100
$29.4785
$2947.85
250
$28.462
$7115.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Data Interface | Serial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Dual ± |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Type | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | ±5V, 4.5V, 10V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Sampling Rate (Per Second) | - |
| Base Product Number | LTC1091 |