Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1098LIS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC ADC 8BIT SAR 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.1365
$10.1365
10
$9.15705
$91.5705
25
$8.73126
$218.2815
100
$7.581285
$758.1285
250
$7.24052
$1810.13
500
$6.601664
$3300.832
1000
$5.749837
$5749.837
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.65V ~ 4V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.65V ~ 4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Reference Type | External |
| Series | microPOWER™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1, 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 8 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 33k |
| Base Product Number | LTC1098 |