Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1199CS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC ADC 10BIT SAR 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1345
$7.1345
10
$6.4467
$64.467
25
$6.14726
$153.6815
100
$5.33767
$533.767
250
$5.097738
$1274.4345
500
$4.647951
$2323.9755
1000
$4.048216
$4048.216
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 4V ~ 6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 4V ~ 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1, 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 450k |
| Base Product Number | LTC1199 |