Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1277ISW#PBF
제조업체:
패키지:
24-SOIC
배치:
-
설명:
IC ADC 12BIT SAR 24SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.2515
$21.2515
10
$19.59565
$195.9565
25
$18.71462
$467.8655
100
$16.733205
$1673.3205
250
$15.962622
$3990.6555
500
$15.192001
$7596.0005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 5V, -2.45V ~ 5.25 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 100k |
| Base Product Number | LTC1277 |