Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1345ISW#PBF
제조업체:
패키지:
28-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/3 28SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.2515
$21.2515
10
$19.59565
$195.9565
25
$18.71462
$467.8655
100
$16.733205
$1673.3205
250
$15.962622
$3990.6555
500
$15.192001
$7596.0005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 10MBd |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | - |
| Base Product Number | LTC1345 |