Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1385IG#PBF
제조업체:
패키지:
20-SSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.6945
$11.6945
10
$10.75115
$107.5115
25
$10.30522
$257.6305
100
$9.079815
$907.9815
250
$8.634132
$2158.533
500
$8.077109
$4038.5545
1000
$7.40866
$7408.66
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 120KBd |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS562 |
| Base Product Number | LTC1385 |