Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1442CS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 W/VOLT REF 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.726
$6.726
10
$6.07525
$60.7525
25
$5.7931
$144.8275
100
$5.03006
$503.006
250
$4.80396
$1200.99
500
$4.380108
$2190.054
1000
$3.814924
$3814.924
2500
$3.673631
$9184.0775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 15µs |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | 40mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 11V, ±1V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | 50mV |
| Current - Quiescent (Max) | 5.7µA |
| Base Product Number | LTC1442 |