Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1444CDHD#PBF
제조업체:
패키지:
16-DFN (5x4)
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 4 W/VOLT REF 16DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.897
$6.897
10
$6.2282
$62.282
25
$5.93902
$148.4755
100
$5.156695
$515.6695
250
$4.924952
$1231.238
500
$4.490384
$2245.192
1000
$3.910979
$3910.979
2500
$3.766132
$9415.33
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 12µs |
| Output Type | CMOS, Open-Drain, TTL |
| Current - Output (Typ) | 0.015mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-DFN (5x4) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 11V, ±1V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | 50mV |
| Current - Quiescent (Max) | 8.5µA |
| Base Product Number | LTC1444 |