Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1452IS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.9105
$12.9105
10
$11.8693
$118.693
25
$11.3772
$284.43
100
$10.02421
$1002.421
250
$9.532224
$2383.056
500
$8.917251
$4458.6255
1000
$8.179272
$8179.272
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of D/A Converters | 1 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| INL/DNL (LSB) | ±4 (Max), ±0.5 (Max) |
| Architecture | R-2R |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Data Interface | SPI |
| Settling Time | 14µs (Typ) |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC1452 |