Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1517ES5-5#TRMPBF
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC REG CHARGE PUMP 5V SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.992
$6.992
10
$6.3156
$63.156
25
$6.02224
$150.556
100
$5.229085
$522.9085
250
$4.994074
$1248.5185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 20mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Function | Step-Up |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Frequency - Switching | 800kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTC1517 |