Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1536CS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.0845
$8.0845
10
$7.2998
$72.998
25
$6.96008
$174.002
100
$6.04333
$604.333
250
$5.771668
$1442.917
500
$5.26243
$2631.215
1000
$4.583398
$4583.398
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.985V, 4.725V, Adj |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | LTC1536 |