Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1566-1CS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC FILTER 2.3MHZ LOW PASS 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.0955
$15.0955
10
$13.87
$138.7
25
$13.29544
$332.386
100
$11.71426
$1171.426
250
$11.13932
$2784.83
500
$10.420645
$5210.3225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Filter Order | 7th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | ±5V, 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 2.3MHz |
| Base Product Number | LTC1566 |