Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1622CMS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.289
$6.289
10
$5.68195
$56.8195
25
$5.41804
$135.451
100
$4.7044
$470.44
250
$4.49293
$1123.2325
500
$4.096495
$2048.2475
1000
$3.567915
$3567.915
2500
$3.43577
$8589.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Control Features | Enable, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 10V |
| Base Product Number | LTC1622 |