Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC1625CS#TRPBF
제조업체:
패키지:
16-SO
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.103
$12.103
10
$11.12355
$111.2355
25
$10.66242
$266.5605
100
$9.39455
$939.455
250
$8.933496
$2233.374
500
$8.35715
$4178.575
1000
$7.665531
$7665.531
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Buck, Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 99% |
| Control Features | Enable, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.7V ~ 36V |
| Base Product Number | LTC1625 |