Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2051CMS8#TRPBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.726
$6.726
10
$6.07525
$60.7525
25
$5.7931
$144.8275
100
$5.03006
$503.006
250
$4.80396
$1200.99
500
$4.380108
$2190.054
1000
$3.814924
$3814.924
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Current - Supply | 1mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 90 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Chopper (Zero-Drift) |
| Base Product Number | LTC2051 |