Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2057HVIDD#PBF
제조업체:
패키지:
8-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4125
$6.4125
10
$5.7912
$57.912
25
$5.52216
$138.054
100
$4.79484
$479.484
250
$4.579342
$1144.8355
500
$4.175269
$2087.6345
1000
$3.636524
$3636.524
2500
$3.501842
$8754.605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 60 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.45V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.5 MHz |
| Current - Supply | 900µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 0.5 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.75 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Base Product Number | LTC2057 |