Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2310CMSE-14#PBF
제조업체:
패키지:
16-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC ADC 14BIT SAR 16MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.4015
$18.4015
10
$16.91095
$169.1095
25
$16.21004
$405.251
100
$14.282395
$1428.2395
250
$13.581466
$3395.3665
500
$12.705224
$6352.612
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Input Type | Differential |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | LVDS - Serial, Serial |
| Voltage - Supply, Analog | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 2M |
| Base Product Number | LTC2310 |