Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2470CDD#PBF
제조업체:
패키지:
12-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.605
$5.605
10
$5.03215
$50.3215
25
$4.75722
$118.9305
100
$4.122905
$412.2905
250
$3.911492
$977.873
500
$3.509775
$1754.8875
1000
$2.960048
$2960.048
2500
$2.812048
$7030.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Input Type | Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Reference Type | Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 833 |
| Base Product Number | LTC2470 |