Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2655IUF-L12#PBF
제조업체:
패키지:
20-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC DAC 12BIT V-OUT 20QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.725
$14.725
10
$13.53655
$135.3655
25
$12.97548
$324.387
100
$11.432585
$1143.2585
250
$10.871458
$2717.8645
500
$10.170092
$5085.046
1000
$9.32842
$9328.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of D/A Converters | 4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| INL/DNL (LSB) | ±0.5, ±0.1 |
| Architecture | - |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Data Interface | I²C |
| Settling Time | 3.9µs (Typ) |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC2655 |