Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2876CMS8E#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.2295
$7.2295
10
$6.5341
$65.341
25
$6.23048
$155.762
100
$5.41006
$541.006
250
$5.16686
$1291.715
500
$4.710974
$2355.487
1000
$4.103107
$4103.107
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 240 mV |
| Supplier Device Package | 8-MSOP-EP |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Data Rate | 20Mbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS485 |
| Base Product Number | LTC2876 |