Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC2997IDCB#TRMPBF
제조업체:
패키지:
6-DFN (2x3)
배치:
-
설명:
SENSOR ANALOG -40C-85C 6DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.4435
$5.4435
10
$4.8868
$48.868
25
$4.62004
$115.501
100
$4.003965
$400.3965
250
$3.79867
$949.6675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 85°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Test Condition | 25°C |
| Sensing Temperature - Remote | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Analog Voltage |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2x3) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±1.5°C |
| Series | - |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Sensor Type | Analog, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTC2997 |
| Resolution | 4mV/°C |